2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa terminali płatniczych z możliwością rozliczenia i podziału płatności na wskazane rachunki bankowe, wykorzystywanych przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej na rzecz wszystkich IAS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie: 1) agenta rozliczeniowego do obsługi terminali płatniczych w jednostkach Krajowej Administracji Skarbowej na rzecz wszystkich izb administracji skarbowej; 2) dzierżawy 199 sztuk przenośnych terminali płatniczych, które Zamawiający będzie wykorzystywał do przyjmowania płatności przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik 1 do PPU.
Interne Kennung: 1601-ILZ.260.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66172000 Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften, 66133000 Bearbeitung und Clearing, 31224500 Anschlussklemmen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa terminali płatniczych z możliwością rozliczenia i podziału płatności na wskazane rachunki bankowe, wykorzystywanych przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej na rzecz wszystkich izb administracji skarbowej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu liczby dzierżawionych terminali płatniczych, o której mowa w rozdziale 3 ust. 2 pkt 2) SWZ o maksymalnie 20%. 3. Okoliczności skorzystania z prawa opcji wskazano w § (Przedmiot umowy) ust. 7-10 Załącznika 8 do SWZ – PPU. 4. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji przez cały okres trwania umowy. Skorzystanie z prawa opcji jest dobrowolne.