2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ketensecretaris - cluster DV
Beschreibung: Als Ketensecretaris vervul je een veelzijdige rol waarin adviseren, organiseren en coördineren samenkomen. Je ondersteunt het management bij bestuurlijke en organisatorische vraagstukken, bewaakt de voortgang van belangrijke dossiers en zorgt voor verbinding tussen strategie en uitvoering. Daarmee lever je een zichtbare bijdrage aan een betrouwbare en toekomstbestendige dienstverlening.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2x6 maanden verleng optie