See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava službenih čevljev
Beschreibung: Predmet naročila je izbor največ treh cenovno najugodnejših dobaviteljev po sklopu za dobavo službenih čevljev za Pošto Slovenije d.o.o. in za IPPS d.o.o., to so čevlji: nizki in polvisoki z zaščitno kapico oz. brez in zimski visoki brez kapice, v skladu s tehničnimi zahtevami. Za vsako od družb se bo sklenil ločen okvirni sporazum za dobo treh let.
Interne Kennung: JN-77786
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sklop 1 Čevlji nizki s kapico PS
Interne Kennung: 552793
Los: LOT-0002
Titel: Sklop 2 Čevlji nizki brez kapice PS
Interne Kennung: 552794
Los: LOT-0003
Titel: Sklop 3 Čevlji zimski visoki brez kapice PS
Interne Kennung: 552795
Los: LOT-0004
Titel: Sklop 4 Čevlji zimski polvisoki s kapico PS
Interne Kennung: 552796
Los: LOT-0005
Titel: Sklop 5 Čevlji zimski polvisoki brez kapice PS
Interne Kennung: 552797
Los: LOT-0006
Titel: Sklop 1 Čevlji nizki s kapico IPPS
Interne Kennung: 552798
Los: LOT-0007
Titel: Sklop 2 Čevlji nizki brez kapice IPPS
Interne Kennung: 552799
Los: LOT-0008
Titel: Sklop 3 Čevlji zimski visoki brez kapice IPPS
Interne Kennung: 552800
Los: LOT-0009
Titel: Sklop 4 Čevlji zimski polvisoki s kapico IPPS
Interne Kennung: 552801
Los: LOT-0010
Titel: Sklop 5 Čevlji zimski polvisoki brez kapice IPPS
Interne Kennung: 552802
620675-2026 - Competition
Slovenia – Protective footwear – Nabava službenih čevljev
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nabava službenih čevljev
Internal identifier: JN-77786
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18830000 Protective footwear
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sklop 1 Čevlji nizki s kapico PS
Internal identifier: 552793
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 552794
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 552795
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 552796
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 552797
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 552798
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 552799
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 552800
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 552801
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 552802