620676-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Diagnostika – VZ0257224: Pořízení 30 kusů glukometrů s dokovacími stanicemi včetně zajištění servisu a dodávek spotřebního materiálu-opakování
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ0257224: Pořízení 30 kusů glukometrů s dokovacími stanicemi včetně zajištění servisu a dodávek spotřebního materiálu-opakování
Beschreibung• Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je dodávka 30 kusů glukometrů s dokovacími stanicemi včetně zajištění kompletního servisu po dobu trvání smlouvy, nejméně však po dobu 5 let a dodávek spotřebního materiálu vč. příslušenství nutných k provozování dodávaných zařízení, to vše min. po dobu 60 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou. Veřejná zakázka bude zahrnovat instalaci, montáž a uvedení dodaných zařízení do provozu, provedení instruktáže dle příslušného ustanovení zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích (dále jen zákona č. 375/2022). Dodávka, instalace a uvedení zařízení do provozu v sídle zadavatele musí být provedeny v souladu s platnými právními předpisy ČR a normami a dle obecně závazných předpisů a doporučených metodik výrobce. Součástí předmětu zakázky bude provádění PBTK (periodických bezpečnostně technických kontrol) dodávaných přístrojů po dobu trvání servisní smlouvy (dle zákona č. 375/2022 Sb.) jakož i revizí (ať už předepsaných výrobcem, tuzemskou servisní organizací nebo právními předpisy) a technická (uživatelská) podpora a servis včetně dodávky všech náhradních dílů po dobu trvání servisní smlouvy. Pokud je pro provedení jakéhokoli dalšího předepsaného testu prováděného dodavatelem vyžadován spotřební materiál, je vždy součástí provedení této kontroly, a proto nemůže být samostatně účtován. Předmět plnění veřejné zakázky je specifikován podrobnou technickou specifikací, jež tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. • Součástí požadovaného předmětu plnění veřejné zakázky jsou i průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu uvedeného v příloze č. 1 zadávací dokumentace potřebného k plnému provozu dodávaných zařízení, a to dle aktuální potřeby zadavatele (předpokládaný rozsah potřeb zadavatele je uveden v Příloze č. 1 zadávací dokumentace), to vše po dobu trvání servisní smlouvy. • Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen i závazným návrhem kupní smlouvy, smlouvy na opakující se plnění a servisní smlouvy, které tvoří přílohu č. 4, 5 a 6 zadávacích podmínek. • Množství předpokládaných analýz, které je uvedeno v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Cenová kalkulace diagnostika, je množství orientační, resp. předpokládané. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek spotřebního materiálu podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb s ohledem na skladbu pacientů bez penalizace či jiného postihu ze strany účastníka (dodavatele).
Interne Kennung28/2026/OVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku ve smyslu § 100 spočívající s možností opce na dobu neurčitou. Po uplynutí 5 let účinnosti servisní smlouvy a smlouvy na opakující se plnění budou smlouvy automaticky prodlouženy na dobu neurčitou s 6měsíční výpovědní lhůtou.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 28/2026/OVZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: