2. Verfahren
Verfahren
Titel: “SIA „Jēkabpils reģionālā slimnīca” ēkas ar kadastra apz. 560100214009 pārbūve par virtuves trauku mazgātuvi Andreja Pormaļa iela 125, Jēkabpils”
Beschreibung: “SIA „Jēkabpils reģionālā slimnīca” ēkas ar kadastra apz. 560100214009 pārbūve par virtuves trauku mazgātuvi Andreja Pormaļa iela 125, Jēkabpils”
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten