620682-2025 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa sprzętu laboratoryjnego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu laboratoryjnego
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 1 Dostawa automatycznego przenośnego aparatu do oznaczania składu frakcyjnego - 1 kpl. Zadanie nr 2 Dostawa modułowego zestawu do automatycznego oznaczania małych zawartości liczb kwasowych wg. normy ISO pn-6619/ASTM D664 oraz oznaczania wody kulometrycznie metodą K-F wg. normy PN-ISO 12937 wraz z wagą analityczną - 1 kpl. Zadanie nr 3 Dostawa gęstościomierza przenośnego - 3 kpl. Zadanie nr 4 Dostawa wstrząsarki laboratoryjnej + płyty do 4 rozdzielaczy - 1 kpl. Zadanie nr 5 Dostawa aparatu do pomiaru przewodności elektrycznej paliw -1 kpl. Zadanie nr 6 Dostaw łaźni wiskozymetrycznej 4 miejscowej - 1 kpl. Zadanie nr 7 Dostawa laboratoryjnego automatu myjąco-dezynfekującego (zmywarka laboratoryjna) - 1 kpl. Zadanie nr 8 Dostawa myjki ciśnieniowej kabinowej - 1 kpl. Zadanie nr 9 Dostawa myjki ultradźwiękowej wannowej - 1 kpl. Zadanie nr 10 Dostawa pieca muflowego - 1 kpl. Zadanie nr 11 Dostawa szafy ognioochronnej - 1 kpl. Zadanie nr 12 Dostawa dygestorium (wyciągu laboratoryjnego): 1) dygestorium (wyciągu laboratoryjnego) o wym. 1800x1000x2100mm - 1 kpl. 2) dygestorium (wyciągu laboratoryjnego) o wym. 1500x900x2300mm - 1 kpl. 3) dygestorium (wyciągu laboratoryjnego) o wym. 1200x800x2300mm - 1 kpl. Zadanie nr 13 Dostawa stołu wyspowego ze zlewem ceramicznym - 1 kpl. Zadanie nr 14 Dostawa stołu laboratoryjnego przyściennego o konstrukcji metalowej z ramą nośną opartą na stelażu „A” – kształtnym: 1) o wymiarach 2500x750x900mm - 2 kpl. 2) o wymiarach 3000x750x900mm - 2 kpl. Zadanie nr 15 Dostawa suszarki laboratoryjnej - 3 kpl. Zadanie nr 16 Dostawa automatycznego aparatu do oznaczania składu frakcyjnego produktów naftowych metodą destylacji normalnej - 2 kpl. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 3, 14, 15 i 16 (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zamieszczonej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie „ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli w ust. 1 rozdziału III SWZ kolumna „ilość w opcji”.
Vorherige Bekanntmachung523171-2025
Interne KennungNr sprawy 63/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 Dostawa automatycznego przenośnego aparatu do oznaczania składu frakcyjnego
BeschreibungP1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 1 Dostawa automatycznego przenośnego aparatu do oznaczania składu frakcyjnego - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 Dostawa modułowego zestawu do automatycznego oznaczania małych zawartości liczb kwasowych wg. normy ISO pn-6619/ASTM D664 oraz oznaczania wody kulometrycznie metodą K-F wg. normy PN-ISO 12937 wraz z wagą analityczną
BeschreibungPrzedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 2 Dostawa modułowego zestawu do automatycznego oznaczania małych zawartości liczb kwasowych wg. normy ISO pn-6619/ASTM D664 oraz oznaczania wody kulometrycznie metodą K-F wg. normy PN-ISO 12937 wraz z wagą analityczną - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 Dostawa gęstościomierza przenośnego
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 3 Dostawa gęstościomierza przenośnego - 3 kpl. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zamieszczonej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie „ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli w ust. 1 rozdziału III SWZ kolumna „ilość w opcji”.
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 Dostawa wstrząsarki laboratoryjnej + płyty do 4 rozdzielaczy
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 4 Dostawa wstrząsarki laboratoryjnej + płyty do 4 rozdzielaczy - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 Dostawa aparatu do pomiaru przewodności elektrycznej paliw
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 5 Dostawa aparatu do pomiaru przewodności elektrycznej paliw -1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 Dostawa łaźni wiskozymetrycznej 4 miejscowej
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 6 Dostaw łaźni wiskozymetrycznej 4 miejscowej - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 Dostawa laboratoryjnego automatu myjąco-dezynfekującego (zmywarka laboratoryjna)
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 7 Dostawa laboratoryjnego automatu myjąco-dezynfekującego (zmywarka laboratoryjna) - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 Dostawa myjki ciśnieniowej kabinowej
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 8 Dostawa myjki ciśnieniowej kabinowej - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 Dostawa myjki ultradźwiękowej wannowej
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 9 Dostawa myjki ultradźwiękowej wannowej - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 Dostawa pieca muflowego
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 10 Dostawa pieca muflowego - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 Dostawa szafy ognioochronnej
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 11 Dostawa szafy ognioochronnej - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12 Dostawa dygestorium (wyciągu laboratoryjnego)
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 12 Dostawa dygestorium (wyciągu laboratoryjnego): 1) dygestorium (wyciągu laboratoryjnego) o wym. 1800x1000x2100mm - 1 kpl. 2) dygestorium (wyciągu laboratoryjnego) o wym. 1500x900x2300mm - 1 kpl. 3) dygestorium (wyciągu laboratoryjnego) o wym. 1200x800x2300mm - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13 Dostawa stołu wyspowego ze zlewem ceramicznym
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 13 Dostawa stołu wyspowego ze zlewem ceramicznym - 1 kpl.
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14 Dostawa stołu laboratoryjnego przyściennego o konstrukcji metalowej z ramą nośną opartą na stelażu "A" - kształtnym
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 14 Dostawa stołu laboratoryjnego przyściennego o konstrukcji metalowej z ramą nośną opartą na stelażu „A” – kształtnym: 1) o wymiarach 2500x750x900mm - 2 kpl. 2) o wymiarach 3000x750x900mm - 2 kpl. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zamieszczonej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie „ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli w ust. 1 rozdziału III SWZ kolumna „ilość w opcji”.
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 15 Dostawa suszarki laboratoryjnej
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 15 Dostawa suszarki laboratoryjnej - 3 kpl. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zamieszczonej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie „ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli w ust. 1 rozdziału III SWZ kolumna „ilość w opcji”.
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 16 Dostawa automatycznego aparatu do oznaczania składu frakcyjnego produktów naftowych metodą destylacji normalnej
Beschreibung1. Przedmiotem dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym poniżej: Zadanie nr 16 Dostawa automatycznego aparatu do oznaczania składu frakcyjnego produktów naftowych metodą destylacji normalnej - 2 kpl. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zamieszczonej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie „ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli w ust. 1 rozdziału III SWZ kolumna „ilość w opcji”.
Interne KennungZadanie nr 16