See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana sieci wodociągowej L ca 971 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą ZD i przełączeniem przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Wilanów
Beschreibung: Wymiana sieci wodociągowej L ca 971 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą ZD i przełączeniem przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Wilanów (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 523458-2026
Interne Kennung: 01214/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/B/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001