See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych niskopodłogowych tramwajów dwukierunkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 szt. niskopodłogowych tramwajów dwukierunkowych pięcioczłonowych. 2. Oferowane pojazdy muszą być tramwajami nowymi, wyprodukowanymi nie wcześniej niż 12 miesięcy przed terminem dostawy do Zamawiającego, przez jednego producenta o parametrach techniczno-użytkowych zgodnych z SWZ. Zamawiający nie dopuszcza zastosowania w tramwajach rozwiązań prototypowych, niesprawdzonych w seryjnej produkcji. Długość pojazdu ma wynosić między 45 m a 47 m. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także dostarczenie dokumentacji technicznej składającej się z dokumentacji technicznej tramwaju oraz dokumentacji technicznej wyposażenia, której stopień szczegółowości zapewni: prawidłową obsługę tramwaju wraz z wyposażeniem, wykonywanie konserwacji, wykonywanie planowo – zapobiegawczych obsług technicznych, przeglądów, możliwość awaryjnego sprowadzania tramwaju z trasy, wymianę obręczy kół, wykonywanie napraw, napraw głównych oraz remontów. 4. Wykonawca zobowiązany jest przeszkolić pracowników Zamawiającego w zakresie budowy i serwisowania przedmiotu zamówienia oraz administracji, obsługi i użytkowania monitoringu wizyjnego oraz systemu informacji pasażerskiej. 5. Szczegółowe wymagania dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, Załączniku nr 8 do SWZ – Projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 379122-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622000 Eisenbahn- und Straßenbahnpersonenwagen und Oberleitungsbusse
5. Los
Los: LOT-0001