See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa zestawów komputerowych, laptopów, serwerów oraz akcesoriów – 8 części, na potrzeby Urzędu Miasta Częstochowy i Straży Miejskiej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów komputerowych, laptopów, serwerów oraz akcesoriów – 8 części, na potrzeby Urzędu Miasta Częstochowy i Straży Miejskiej. Zakres zamówienia: CZĘŚĆ 1: Zakup i dostawa akcesoriów sieciowych. CZĘŚĆ 2: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych. CZĘŚĆ 3: Zakup i dostawa zestawów komputerowych typu All in One. CZĘŚĆ 4: Zakup i dostawa komputerów przenośnych. CZĘŚĆ 5: Zakup i dostawa serwera. CZĘŚĆ 6: Zakup i dostawa serwera NAS. CZĘŚĆ 7: Zakup i dostawa dwóch serwerów z oprogramowaniem wraz z instalacją i podniesieniem wersji domeny Microsoft AD. CZĘŚĆ 8: Zakup i dostawa zestawów komputerowych na potrzeby Straży Miejskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawiera załącznik 1 do SWZ i wzór umowy stanowiący załącznik 2 do SWZ.
Interne Kennung: IZ.271.58.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa akcesoriów sieciowych
Beschreibung: Zakup i dostawa akcesoriów sieciowych
Interne Kennung: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 1
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32521000 Fernmeldekabel, 32522000 Fernmeldetechnische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych
Beschreibung: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych
Interne Kennung: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 2
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke, 30237410 Computermäuse, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa zestawów komputerowych typu All in One
Beschreibung: Zakup i dostawa zestawów komputerowych typu All in One
Interne Kennung: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 3
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa komputerów przenośnych
Beschreibung: Zakup i dostawa komputerów przenośnych
Interne Kennung: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 4
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i dostawa serwera
Beschreibung: Zakup i dostawa serwera
Interne Kennung: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 5
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 48620000 Betriebssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i dostawa serwera NAS
Beschreibung: Zakup i dostawa serwera NAS
Interne Kennung: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 6
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i dostawa dwóch serwerów z oprogramowaniem wraz z instalacją i podniesieniem wersji domeny Microsoft AD
Beschreibung: Zakup i dostawa dwóch serwerów z oprogramowaniem wraz z instalacją i podniesieniem wersji domeny Microsoft AD
Interne Kennung: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i dostawa zestawów komputerowych na potrzeby Straży Miejskiej
Beschreibung: Zakup i dostawa zestawów komputerowych na potrzeby Straży Miejskiej
Interne Kennung: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 8