2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van elektriciteit en het afsluiten van injectiecontracten 2029-2030
Beschreibung: HospiLim wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van elektriciteit in hoogspanning en het afsluiten van injectiecontracten voor de leveringsjaren 2029 en 2030 aan haar eigen leden alsook aan de leden van Integro vzw en Ocura vzw.
Interne Kennung: 2026-HospiLim-5002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AMR-aansluitingen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van elektriciteit aan AMR-aansluitingen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: MMR-aansluitingen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van elektriciteit aan MMR-aansluitingen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: YMR-aansluitingen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van elektriciteit aan YMR-aansluitingen
Interne Kennung: 3