2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkverzekering gemeente Zwolle
Beschreibung: Het betreft een Wagenparkverzekering. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wagenparkverzekering t.b.v. gemeente Zwolle
Beschreibung: De gemeente Zwolle wenst een Wagenparkverzekering ten behoeve van de bedrijfswagens aan te gaan. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met wederzijdse optie tot (stilzwijgende) verlenging voor elke keer 12 maanden met een maximale looptijd van 10 jaar.