See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW CZ. I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego produktów leczniczych zgodnych z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2301) uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1273), szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części dalej zwane: „Pakietami” szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 312709-2023
Interne Kennung: ZP.270-32/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego produktów leczniczych zgodnych z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2301) uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1273), szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. PAKIETY 1- 4: • dopuszcza się wzajemną wymianę stałych form leków doustnych tzn: kapsułek miękkich, kapsułek twardych, tabletek, drażetek, tabletek powlekanych itp. • nie dopuszcza się wymiany form o przedłużonym działaniu/uwalnianiu na inne • w przypadku fiolek, flakonów, pojemników, butelek (postaci do infuzji) można zaproponować dowolnej wielkości opakowania • w przypadku żelów i zawiesin można przeliczyć opakowania, • ilości wynikające z przeliczeń należy zaokrąglić zawsze w górę • kolumny z informacją o cenie urzędowej i % upustu od ceny urzędowej należy wypełnić tylko w przypadku zaproponowania leku posiadającego cenę urzędową
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego produktów leczniczych zgodnych z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2301) uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1273), szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6