620781-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserzähler – Wymiana wodomierzy na wodomierze z systemem radiowym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana wodomierzy na wodomierze z systemem radiowym
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu radiowego zdalnego (objazdowego) odczytu wodomierzy stanowiącego element realizacji projektu nr FEMP.02.28-IZ.00-0202/25 pn. „Rozwój i modernizacja urządzeń wodociągowych na terenie gminy Siepraw” tj. zadanie pn. „Wymiana wodomierzy na wodomierze z systemem radiowym" w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: FEMP.02 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie: FEMP.02.28 Rozwijanie systemu gospodarki wodno-ściekowej – IIT OPK, Typ projektu z SzOP: B. Zwiększenie efektywności systemów zaopatrzenia w wodę i optymalizacja zużycia wody, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. System ma zapewnić możliwość dokonania zdalnego objazdowego odczytu wodomierzy za pomocą modułu komunikacyjnego radiowego, kompleksowe środowisko informatyczne do monitorowania i rejestrowania danych, analizy pracy urządzeń pomiarowych w zakresie danych możliwych do pozyskania. Oprogramowanie musi być ergonomiczne i intuicyjne w obsłudze, umożliwiać tworzenie raportów, analiz i wizualizacji danych pomiarowych oraz zapewniać integrację z istniejącym i funkcjonującymi w Gminie Siepraw systemem bilingowym i bazami danych. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – załącznik nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na przedmiot zamówienia gwarancji jakości na okres: 1) dostarczone wodomierze - 60 miesięcy, 2) dostarczone nakładki radiowe indukcyjne - min. 60 miesięcy, 3) dostarczone modemy do komunikacji (2 szt.) - 60 miesięcy, 4) dostarczone mobilne urządzenia do odczytu danych (2 szt. tabletów lub smartphone), komputer przenośny (1 szt.) - 24 miesięcy, 5) wykonane prace montażowo – instalacyjne, wdrożeniowe oraz integracyjne - 60 miesięcy, 6) udzielone licencje na oprogramowanie - 24 miesięcy. Okres rękojmi za wady zostaje zrównany z okresem udzielonej przez Wykonawcę gwarancji jakości. 5. Termin udzielonej przez Wykonawcę gwarancji jakości (okres udzielonej gwarancji jakości) będzie liczony od daty podpisania przez Zamawiającego (bez istotnych zastrzeżeń) protokołów, o których mowa w § 4 ust. 1 załącznika nr 2 do SWZ. Okres udzielonej gwarancji jakości na nakładki radiowe indukcyjne stanowi kryterium oceny ofert. 6. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Gmina Siepraw
Interne KennungIIGZP.271.15.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 51210000 Installation von Messgeräten, 50411100 Reparatur und Wartung von Wasserzählern, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72228000 Beratung im Bereich Hardware-Integration
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu radiowego zdalnego (objazdowego) odczytu wodomierzy stanowiącego element realizacji projektu nr FEMP.02.28-IZ.00-0202/25 pn. „Rozwój i modernizacja urządzeń wodociągowych na terenie gminy Siepraw” tj. zadanie pn. „Wymiana wodomierzy na wodomierze z systemem radiowym" w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: FEMP.02 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie: FEMP.02.28 Rozwijanie systemu gospodarki wodno-ściekowej – IIT OPK, Typ projektu z SzOP: B. Zwiększenie efektywności systemów zaopatrzenia w wodę i optymalizacja zużycia wody, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. System ma zapewnić możliwość dokonania zdalnego objazdowego odczytu wodomierzy za pomocą modułu komunikacyjnego radiowego, kompleksowe środowisko informatyczne do monitorowania i rejestrowania danych, analizy pracy urządzeń pomiarowych w zakresie danych możliwych do pozyskania. Oprogramowanie musi być ergonomiczne i intuicyjne w obsłudze, umożliwiać tworzenie raportów, analiz i wizualizacji danych pomiarowych oraz zapewniać integrację z istniejącym i funkcjonującymi w Gminie Siepraw systemem bilingowym i bazami danych. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp na zasadach określonych w § 3 ust. 7 – 14 Umowy załącznika nr 2 do SWZ.
620781-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IIGZP.271.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38421100 Water meters
Additional classification (cpv): 32230000 Radio transmission apparatus with reception apparatus, 51210000 Installation services of measuring equipment, 50411100 Repair and maintenance services of water meters, 48000000 Software package and information systems, 30213100 Portable computers, 30213200 Tablet computer, 72260000 Software-related services, 72228000 Hardware integration consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: