See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/091/25 DOSTAWA MIĘSA, DROBIU ORAZ RYB I PRZETWORÓW – 4 pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa, drobiu oraz ryb i przetworów – 4 pakiety na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 430917-2025
Interne Kennung: ZP/CZD/091/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15881000 Homogenisierte Lebensmittelzubereitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Mięso
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa: 1. Boczek wędzony bez żeberek. kg 30 2. Boczek świeży bez żeberek. kg 40 4. Łopatka wieprzowa b/k b/s. kg 4300 5. Schab b/k. kg 5200 6. Schab karkowy b/k. kg 850 7. Wątróbka wieprzowa. kg 50 8. Wieprzowina szynka. kg 1100 9. Wołowe b/k. kg 250 11. Polędwica wieprzowa. kg 150 Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Mięso
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Drób
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobiu: 1. Kurczaki całe świeże - tuszki drobiowe. kg 1800 2. Piersi z kurczaka bez skóry świeże w całości. kg 5800 3. Piersi z indyka bez skóry świeże. kg 1100 4. Pałki z kurczaka świeże (wielkość podudzia 110 – 150 g.) kg 1600 5. Mięso gulaszowe skład: udo drobiowe bez kości, bez skóry, chude, świeże. kg 2800 6. Udka z kurczaka (bez części grzbietowej-noga kulinarna). kg 1800 7. Kaczka - pierś. kg 50 8. Udziec z indyka - górna część z udźca. kg 60 9. Wątróbka drobiowa. kg 150 Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Drób
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Ryby przetworzone i konserwowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb przetworzonych i konserwowanych: 1 Łosoś świeży filet w płatach ze skórą. Kg 60 2 Łosoś wędzony. kg 30 3 Makrela wędzona. kg 400 4 Morszczuk mrożony w płatach. kg 2000 5 Śledzie solone filety (majtasy). Kg 70 6 Konserwy rybne w oleju: Konserwa rybna, szprot w oleju. kg 5 7 Konserwy rybne w oleju: konserwa rybna, tuńczyk w oleju. kg 15 9 Paluszki krabowe. kg 15 Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Ryby przetworzone i konserwowane
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Przetwory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów: 1. Ananasy plastry w syropie. kg 260 2. Brzoskwinie w syropie. kg 150 3. Chrzan tarty. kg 50 4. Dżem różne smaki. kg 350 5. Fasola biała w zalewie. kg 65 6. Fasola czerwona w zalewie. kg 120 7. Groszek konserwowy. kg 200 8. Ketchup łagodny. kg 170 9. Koncentrat barszczu czerwonego. l 280 10. Koncentrat pomidorowy. kg 1400 11. Kukurydza konserwowa. kg 650 12. Majonez. kg 900 13. Marmolada. kg 160 14. Miód wielokwiatowy. l 550 15. Musztarda. kg 75 16. Ogórek konserwowy. kg 260 17. Ocet spirytusowy 10%. l 85 18. Oliwki czarne całe bez pestek. kg 10 19. Oliwki zielone całe bez pestek. kg 15 20. Papryka marynowana cięta. kg 70 21. Pomidory suszone w oleju. kg 50 22. Przyprawa do zup i potraw w płynie. l 290 23. Seler tarty. kg 10 24. Syropy owocowe, różne smaki. l 125 25. Pomidory w puszce, całe lub połówki pomidorów bez skórki. l 6 27. Pasta czerwona Curry. kg 1 28. Sos sojowy. l 10 29. Mleczko kokosowe. l 15 30. Żurawina do mięs i serów (dżem). kg 15
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Przetwory