See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: N_T26_05 – Vozidla rychlé lékařské pomoci v systému Rendez-Vous (4+4 ks)
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření dvou smluv mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejichž předmětem bude: ▪ Část A: dodávka 4 ks nových vozidel rychlé lékařské pomoci v systému Rendez-Vous typu MPV, ▪ Část B: dodávka 4 ks nových vozidel rychlé lékařské pomoci v systému Rendez-Vous typu SUV, a to dle technických specifikací, které jsou Přílohou č. 3A zadávací dokumentace pro část A veřejné zakázky a Přílohou č. 3B zadávací dokumentace pro část B veřejné zakázky („Technická specifikace“). Jedná se o vozidla zvláštního určení, speciální vozidla rychlé lékařské pomoci v rendez vous systému. K jednotlivým vozidlům budou jako součást dodávky dodány také požadované dokumenty.
Interne Kennung: N_T26_05 – Vozidla rychlé lékařské pomoci v systému Rendez-Vous (4+4 ks)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung, 34114122 Patiententransportfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A: Vozidla RLP v systému Rendez-Vous typu MPV (4 ks)
Beschreibung: Předmětem části A je dodávka 4 ks nových vozidel rychlé lékařské pomoci v systému Rendez-Vous typu MPV, a to dle technické specifikace, která je Přílohou č. 3A zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část A
Los: LOT-0002
Titel: Část B: Vozidla RLP v systému Rendez-Vous typu SUV (4 ks)
Beschreibung: Předmětem části B je dodávka 4 ks nových vozidel rychlé lékařské pomoci v systému Rendez-Vous typu SUV, a to dle technické specifikace, která je Přílohou č. 3B zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část B