See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej na okres od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. dla Warszawskiej Grupy Zakupowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. do Warszawskiej Grupy Zakupowej, składającej się z jednostek organizacyjnych Miasta Stołecznego Warszawy i innych podmiotów, które zawarły z Miastem Porozumienie oraz zakup energii elektrycznej wytworzonej w jednostkach wytwórczych wskazanych przez Zamawiającego i wprowadzonej do sieci elektroenergetycznej OSD. Realizacja zamówienia nastąpi na podstawie umowy ramowej i umów wykonawczych, podpisywanych osobno przez każdego z Zamawiających, wyszczególnionych w załączniku nr 1 do Umowy ramowej, która stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający będą udzielać wykonawcy zamówień wykonawczych do Umowy na podstawie art. 311 ust. 1 ustawy Pzp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 563266-2026
Interne Kennung: ZP/JŻE/271/IV-125/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY