2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury i wyposażenia próżniowego - zawór o regulowanym nacieku
Beschreibung: 1. Zakup aparatury i wyposażenia próżniowego - zawór o regulowanym nacieku. 2. Przedmiotem zamówienia jest: zakup wraz z dostawą aparatury i wyposażenia próżniowego - zawór o regulowanym nacieku (dozujący) do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 3.Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do Zaproszenia - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również Załącznik nr 6 do Zaproszenia (PPU)– Projektowane postanowienia umowne. 4. Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia - nie później niż do 20.08.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia. 5. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego, bez zastrzeżeń.
Interne Kennung: EZP.270.76.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zakup wraz z dostawą aparatury i wyposażenia próżniowego (zawór o regulowanym nacieku (dozujący) do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 2. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do Zaproszenia - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również Załącznik nr 6 do Zaproszenia (PPU)– Projektowane postanowienia umowne. 3. Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia - nie później niż do 20.08.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia. 4. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego, bez zastrzeżeń.