620813-2026 - Wettbewerb
Polen – Lenkbare Fallschirme – Dostawa spadochronów wyczynowych / treningowych grupy E
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa spadochronów wyczynowych / treningowych grupy E
BeschreibungDostawa spadochronów wyczynowych / treningowych grupy E. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungZP-38/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39523100 Lenkbare Fallschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa spadochronów wyczynowych / treningowych grupy E.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych dostaw, z uwzględnieniem prawa opcji i odpowiednim wynagrodzeniem Wykonawcy, określonym w dokumentacji postępowania.