2. Verfahren
Verfahren
Titel: „MODERNIZACJA TURBOZESPOŁU BLOKU NR 10 W 2026 ROKU”
Beschreibung: „MODERNIZACJA TURBOZESPOŁU BLOKU NR 10 W 2026 ROKU” Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 303526-2026
Interne Kennung: NLP-PT.2103.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „MODERNIZACJA TURBOZESPOŁU BLOKU NR 10 W 2026 ROKU” - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja nr 1 – Wyważanie wysokoobrotowe wirnika WP. Opcja nr 2 - Wyważanie wysokoobrotowe wirnika SP. Opcja nr 3 - Wyważanie niskoobrotowe wirnika NP1. Opcja nr 4 - Wyważanie niskoobrotowe wirnika NP2. Opcja nr 5 - Rozwiercanie i honowanie otworów oraz pasowanie śrub sprzęgłowych na sprzęgle WP-SP. Opcja nr 6 - Rozwiercanie i honowanie otworów oraz pasowanie śrub sprzęgłowych na sprzęgle SP-NP1. Opcja nr 7 - Rozwiercanie i honowanie otworów oraz pasowanie śrub sprzęgłowych na sprzęgle NP1-NP2. Opcja nr 8 - Rozwiercanie i honowanie otworów oraz pasowanie śrub sprzęgłowych na sprzęgle NP2 - Generator. Opcja nr 9 - Wylanie panwi łożyska nr 6 fi 450 mm stopem V738. Badania przylegania (PT, UT) białego metalu po obróbce wraz z jego dopasowaniem.