620824-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Tischcomputer – Zkvalitnění výuky žáků na Gymnáziu, Roudnice nad Labem, v rámci programu Spravedlivá transformace – Vnitřní konektivita škol – Část 2 - OPAKOVÁNÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZkvalitnění výuky žáků na Gymnáziu, Roudnice nad Labem, v rámci programu Spravedlivá transformace – Vnitřní konektivita škol – Část 2 - OPAKOVÁNÍ
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka koncových zařízení. Předmět veřejné zakázky je kompletní dodávka koncových zařízení, zahrnující dopravu, dodávku, včetně montáže, instalace, konfigurace, integrace do stávající počítačové sítě a zprovoznění nových zařízení a demontáže stávajících zařízení. Předmět plnění veřejné zakázky je věcně podrobně vymezen přílohami této zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ-23864/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme, 32342200 Ohrhörer
5. Los
LosLOT-0001