620831-2026 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji maksymalnie 45 wydarzeń (w szczególności: posiedzeń komitetu monitorującego, warsztatów, szkoleń, spotkań, grup roboczych) na terenie Warszawy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji maksymalnie 45 wydarzeń (w szczególności: posiedzeń komitetu monitorującego, warsztatów, szkoleń, spotkań, grup roboczych) na terenie Warszawy.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji maksymalnie 45 wydarzeń (w szczególności: posiedzeń komitetu monitorującego, warsztatów, szkoleń, spotkań, grup roboczych) na terenie Warszawy. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.55.2026.NS. 9. Zamawiający informuje, że wynagrodzenie jest finansowane w 85 % ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Spójności i w 15 % ze środków budżetu państwa oraz w ramach pomocy technicznej instrumentu Łącząc Europę CEF. 10. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 11. Zamówienie będzie realizowane od dnia podpisania umowy przez okres 27 miesięcy lub do wyczerpania kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia (w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej). W przypadku niewykorzystania środków przeznaczonych na realizację zadania umowa może ulec przedłużeniu, jednak nie dłużej niż o 3 miesiące. Zmiana umowy, o której mowa powyżej, nastąpi w formie aneksu do umowy.
Interne KennungBDG-V.2611.55.2026.NS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi kompleksowej organizacji maksymalnie 45 wydarzeń (w szczególności: posiedzeń komitetu monitorującego, warsztatów, szkoleń, spotkań, grup roboczych) na terenie Warszawy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji maksymalnie 45 wydarzeń (w szczególności: posiedzeń komitetu monitorującego, warsztatów, szkoleń, spotkań, grup roboczych) na terenie Warszawy.
620831-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BDG-V.2611.55.2026.NS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79952000 Event services
Additional classification (cpv): 55120000 Hotel meeting and conference services, 55300000 Restaurant and food-serving services, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001