2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie w latach 2026 – 2030 5 kompleksowych, rocznych przeglądów serwisowych napędów średniego napięcia ROCKWELL znajdujących się na terenie Terminalu LNG w Świnoujściu”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest realizacja zadania pn. „Wykonanie w latach 2026 – 2030 5 kompleksowych, rocznych przeglądów serwisowych napędów średniego napięcia ROCKWELL znajdujących się na terenie Terminalu LNG w Świnoujściu”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ -– wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/06/0053/PR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 31160000 Teile von elektrischen Motoren, Generatoren und Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/2026/06/0053/PR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50532400 Repair and maintenance services of electrical distribution equipment
Additional classification (cpv): 50532000 Repair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipment, 31160000 Parts of electric motors, generators and transformers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Nie dotyczy.