2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie, pakowanie oraz dostawa materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby Fundacji Orły Sportu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu, jak i na adresy wskazane przez Zamawiającego, materiałów promocyjnych objętych przedmiotem zamówienia (wraz z wniesieniem), określonym w Załączniku nr 5 do SWZ. Wykonanie przedmiotu zamówienia polega na kompleksowym opracowaniu i uzgodnieniu z Zamawiającym projektu graficznego materiałów promocyjnych (w szczególności ich treść i wygląd) oraz ich wykonanie na podstawie zaakceptowanego projektu graficznego. Przedmiotem zamówienia podzielony jest na II (dwie) odrębne Części. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie dokonuje zakupu asortymentu. Celem niniejszego postępowania jest zawarcie umów ramowych przez Zamawiającego z maksymalnie 3 (trzema) Wykonawcami DLA KAŻDEJ CZĘŚCI ZAMÓWIENIA, których ceny ofert wyliczone zgodnie z postanowieniami Rozdziału I punkt 19 SWZ, nie przekroczą kwoty, jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie umowy ramowej i uzyskają w kryteriach oceny ofert pozycje od 1 do 3, chyba, że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców. Zamawiający przystąpi do procedury udzielania zamówień zgodnie z zapisami Umowy stanowiącej Załącznik nr 2 do Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 483959-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu względem terminu podstawowego, o którym mowa w art. 138 ust. 1 P.z.p., jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia. Zamówienie dotyczy wykonania oraz dostawy materiałów promocyjnych i reklamowych niezbędnych do realizacji działań informacyjno-promocyjnych w ramach projektów realizowanych przez Fundację Orły Sportu. Niewykonanie lub opóźnienie dostaw materiałów promocyjnych lub reklamowych groziłoby naruszeniem warunków umowy o dofinansowanie, w szczególności obowiązków informacyjno-promocyjnych, co mogłoby skutkować nałożeniem korekt finansowych. Przedmiot zamówienia ma charakter standardowy, dotyczy powszechnie dostępnych na rynku materiałów promocyjnych, wobec czego skrócony termin 20 dni pozostaje wystarczający do przygotowania i złożenia ofert przez potencjalnych wykonawców, z zachowaniem zasad uczciwej konkurencji oraz równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften, 79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen, 79571000 Postversand
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MATERIAŁY DRUKOWANE (płaskie i przestrzenne).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia podzielony jest na II (dwie) odrębne Części, tj.: CZĘŚĆ I – MATERIAŁY DRUKOWANE (płaskie i przestrzenne): - Baner reklamowy PVC; - Siatka reklamowa PVC typu MESH; - Materiały na piankach PCV spienionych - Tablice reklamowe wewnętrzne z PVC spienionego; - Plakaty drukowane do ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej; - Ulotki i katalogi reklamowe zgrzewane; - Torby reklamowe; - Kalendarze trójdzielne reklamowe; - Naklejki wielkoformatowe
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień ani prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: STANDY REKLAMOWE (przestrzenne)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia podzielony jest na II (dwie) odrębne Części, tj.: CZĘŚĆ II – STANDY REKLAMOWE (PRZSTRZENNE): - Balony Reklamowe z pompką zewnętrzną; - Ścianki reklamowe; - Flagi reklamowe jednostronne i dwustronne z podstawą poliuretanową; - Koziołki tekstylne składane; - Kaseton reklamowy LED; - Banda reklamowa trójkątna z pokrowcem poliestrowym i pianką wypełniającą; - Kostka reklamowa / siedzisko reklamowe z nadrukiem; - Box reklamowy sześcienny (pufa składana) z pokrowcem poliestrowym i usztywnieniem MDF; - Fotel reklamowy profilowany z nadrukiem typu MILANO. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi: Załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ II