620843-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup wsparcia technicznego dla produktów Fortinet
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wsparcia technicznego dla produktów Fortinet
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego dla urządzeń Fortinet oraz usługa wsparcia Wykonawcy, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne dla produktów wskazanych za pomocą nazwy producenta. Wymogi równoważności opisano w załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ).
Vorherige Bekanntmachung463804-2026
Interne KennungPN-15/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWsparcie dla produktów Fortinet, w tym zapewnienie wsparcia producenta lub równoważnego oraz wsparcia Wykonawcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia dla produktów Fortinet oraz wsparcie Wykonawcy, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne dla produktów wskazanych nazwą producenta. Wymogi równoważności opisano w załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ).
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen