2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kredyt długoterminowy do kwoty 1 000 000 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w 2026 roku z przeznaczeniem na sfinansowanie gminnych zadań inwestycyjnych
Beschreibung: Kredyt do kwoty 1 000 000 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w 2026 r. z przeznaczeniem na sfinansowanie gminnych zadań inwestycyjnych. Przedmiotem postępowania jest udzielenie kredytu w 2026 roku z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w 2026r. z przeznaczeniem na sfinansowanie gminnych zadań inwestycyjnych do kwoty 1 000 000 zł, zgodnie z Uchwałą Nr XXVII/127/2026 Rady Gminy Miastków Kościelny z dnia 27 marca 2026r. w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego. - Okres kredytowania: 8 lat Zgodnie z zapisami Części 2 SWZ.
Interne Kennung: I.271.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1