2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony fizycznej pacjentów, pracowników oraz mienia wraz z obsługą szatani dla pacjentów świadczona na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w lokalizacjach: ul. Radziwiłłowska 13, ul. Chmielna 1, ul. Chmielna 1a, ul. Langiewicza 6A
Beschreibung: Usługa ochrony fizycznej pacjentów, pracowników oraz mienia wraz z obsługą szatani dla pacjentów świadczona na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w lokalizacjach: ul. Radziwiłłowska 13, ul. Chmielna 1, ul. Chmielna 1a, ul. Langiewicza 6A
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001