62087-2024 - Wettbewerb
Belgien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Aankoop, levering en installatie van een geautomatiseerde IIF-microscoop en bijhorende slide processor
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, levering en installatie van een geautomatiseerde IIF-microscoop en bijhorende slide processor
Beschreibung: Inbegrepen in deze opdracht (niet limitatieve lijst): - alle noodzakelijke accessoires, toebehoren, reagentia en consumables - alle noodzakelijke IT-koppelingen - technische en gebruikersopleidingen - een (optioneel) onderhoudscontract
Interne Kennung: PPP0VJ-453/4016/2024/LABO/002
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aankoop, levering en installatie van een geautomatiseerde IIF-microscoop en bijhorende slide processor
Interne Kennung: 2024/LABO/002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38515200 Fluoreszenzmikroskope
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijver is verplicht om alle vereiste opties aan te bieden, dit op straffe van substantiële onregelmatigheid met wering van de offerte tot gevolg. De aanbestedende overheid is op geen enkele moment verplicht om over te gaan tot bestelling van een aangeboden optie. Indien m.a.w. de vereiste optie een onderhoudscontract betreft, heeft de aanbestedende overheid de keuze om al dan niet een onderhoudscontract aan te gaan. Dit geldt zowel voor preventieve als omniumcontracten.)