See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa serwisowa aparatury endoskopowej i endo-ultrasonograficznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatury endoskopowej i endo -ultrasonograficznej. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie usługi w zakresie konserwacji, przeglądów i bieżących napraw tj. utrzymania w pełnej sprawności techniczno - eksploatacyjnej aparatury endoskopowej i endo-ultrasonograficznej wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr7 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 504824-2026
Interne Kennung: DZP.281.52A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0002