See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Dostawa sprzętu i aparatury medycznej do Poradni AOS, Punktu Pobrań Krwi, oraz urządzeń do sterylizacji”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej do Poradni AOS, Punktu Pobrań Krwi, oraz urządzeń do sterylizacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat USG do Poradni Chirurgicznej - 1 kpl.
Beschreibung: Aparat USG do Poradni Chirurgicznej - 1 kpl.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Tomograf optyczny - 1 kpl.
Beschreibung: Tomograf optyczny - 1 kpl.
Los: LOT-0003
Titel: Aparat USG Okulistyczny - 1 kpl.
Beschreibung: Aparat USG Okulistyczny - 1 kpl.
Los: LOT-0004
Titel: Biometr optyczny - 1 kpl.
Beschreibung: Biometr optyczny - 1 kpl.
Los: LOT-0005
Titel: Aparat EEG - 1 kpl.
Beschreibung: Aparat EEG - 1 kpl.
Los: LOT-0006
Titel: Aparat EMG - 1 kpl.
Beschreibung: Aparat EMG - 1 kpl.
Los: LOT-0007
Titel: Ssak medyczny - 1 kpl.
Beschreibung: Ssak medyczny - 1 kpl.
Los: LOT-0008
Titel: Chłodziarko- zamrażarka -1 szt.
Beschreibung: Chłodziarko- zamrażarka -1 szt.
Los: LOT-0009
Titel: Fotel do pobierania krwi -2 szt.
Beschreibung: Fotel do pobierania krwi -2 szt.
Los: LOT-0010
Titel: Kozetka lekarska -1 szt.
Beschreibung: Kozetka lekarska -1 szt.
Los: LOT-0011
Titel: Fotel obrotowy -2 szt.
Beschreibung: Fotel obrotowy -2 szt.
Los: LOT-0012
Titel: Taboret z oparciem -3 szt.
Beschreibung: Taboret z oparciem -3 szt.
Los: LOT-0013
Titel: Myjka utradźwiękowa -1 kpl.
Beschreibung: Myjka utradźwiękowa -1 kpl.