620875-2026 - Wettbewerb
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – Usługa sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem kasowników mobilnych, które zainstalowane zostaną przez Wykonawcę w pojazdach WKD wraz z usługą serwisową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem kasowników mobilnych, które zainstalowane zostaną przez Wykonawcę w pojazdach WKD wraz z usługą serwisową
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia podstawowego jest świadczenie usługi sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem 40 sztuk kasowników mobilnych, które zainstalowane zostaną przez Wykonawcę w pojazdach WKD wraz z usługą serwisową. Przedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji jest świadczenie usługi sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem dodatkowych 40 sztuk kasowników mobilnych, które zainstalowane zostaną przez Wykonawcę w pojazdach WKD wraz z usługą serwisową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungWKD10b-27-15/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42933000 Verkaufsautomaten, 50316000 Wartung und Reparatur von Fahrkartenautomaten, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje prawo opcji polegające na świadczeniu usługi sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem dodatkowych 40 sztuk kasowników mobilnych, które zainstalowane zostaną przez Wykonawcę w pojazdach WKD wraz z usługą serwisową. Szczegółowe warunki, okoliczności oraz zasady realizacji i rozliczenia prawa opcji określone zostały w § 16 Projektowanych Postanowień Umowy, znajdujących się w Załączniku nr 3 do SWZ.