2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi dla WSS w Czerwonej Górze.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi – 20 zestawów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz ofertowy (Załącznik nr 1 SWZ). Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi został dofinansowany ze środków budżetu Samorządu Województwa Świętokrzyskiego, zgodnie z Umową nr 50/D/00029/2026 o udzielenie dotacji na ,,Dofinansowanie zakupu łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi dla WSS w Czerwonej Górze - nazwa zadania: Inwestycje w ochronie zdrowia.” Zgodnie z treścią art. 257 Pzp Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: ZP-1530-A-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi – 20 zestawów
Beschreibung: Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi – 20 zestawów