620885-2026 - Ergebnis
Estland – Arzneimittel – Loomade ravis kasutatavad humaanravimid
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Loomade ravis kasutatavad humaanravimid
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on Eesti Maaülikooli varustamine loomade ravis kasutatavate erinevate humaanravimitega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311825-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0000