See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava električne energija po mjernim mjestima 2026
Beschreibung: Nabava električne energije što uključuje isporuku po mjernim mjestima temeljem iskazanih potreba Naručitelja, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000