2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania pn.: „Modernizacja zasuw, krat i systemu sterowania na zamku wodnym EW Żur”
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie prac projektowych i remontowych, instalacyjnych i budowlanych, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ pod nazwą Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Harmonogramem Rzeczowo – Finansowym, stanowiącym Załącznik nr 4 do Umowy.
Interne Kennung: OFZ.OWH-K-JK.2101.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja zasuw, krat i systemu sterowania na zamku wodnym EW Żur
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania pn.: „Modernizacja zasuw, krat i systemu sterowania na zamku wodnym EW Żur”. Przedmiot Zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie prac projektowych, remontowych, instalacyjnych i budowlanych. Szczegółowy zakres prac zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, projekt Umowy oraz Harmonogramem Rzeczowo – Finansowym, stanowiący Załącznik nr 4 do Umowy. Termin realizacji Przedmiotu Zamówienia: a) Etap I – wykonanie projektu i uzyskanie niezbędnych zgód oraz akceptacji Zamawiającego do końca 2026 r., b) Etap II - wykonanie prac zgodnie z akceptowanym przez Zamawiającego projektem do końca 2027 r., z zachowanie terminów określonych w pkt. c) OPZ i w harmonogramie rzeczowo –finansowym.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Menge: 1 Stück