See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekryteringstjänster av serveringspersonal.
Beschreibung: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Regeringskansliets behov av en leverantör som ska bistå Regeringskansliet i rekrytering av serveringspersonal.
Interne Kennung: FA2026/00420
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000