620928-2026 - Wettbewerb
Polen – Forschungsdienste – Wykonanie usług badawczych, kontrolnych, pomiarowych, regulacyjnych, urządzeń wyciągowych i szybowych, obudów szybowych oraz specjalistycznych badań dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. na lata 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usług badawczych, kontrolnych, pomiarowych, regulacyjnych, urządzeń wyciągowych i szybowych, obudów szybowych oraz specjalistycznych badań dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. na lata 2026-2027
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung702600297
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelBadanie i ocena obudowy szybów i szybików
BeschreibungBadanie i ocena obudowy szybów i szybików
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
LosLOT-0002
TitelBadanie geometrii obudowy szybów oraz elementów jego zbrojenia, odległości ruchowych oraz prostoliniowości torów prowadzenia naczyń wyciągowych
BeschreibungBadanie geometrii obudowy szybów oraz elementów jego zbrojenia, odległości ruchowych oraz prostoliniowości torów prowadzenia naczyń wyciągowych
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelBadanie rzeczywistych sił oddziaływania naczynia wyciągowego na zbrojenie szybu wraz z analizą
BeschreibungBadanie rzeczywistych sił oddziaływania naczynia wyciągowego na zbrojenie szybu wraz z analizą
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelWykonywanie kontroli stanu obudowy szybów za pomocą przewoźnego wyciągu ratowniczego
BeschreibungWykonywanie kontroli stanu obudowy szybów za pomocą przewoźnego wyciągu ratowniczego
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelWykonywanie kontroli stanu obudowy szybów za pomocą wideorejestracji (filmowania) wraz z opracowaniem sprawozdań
BeschreibungWykonywanie kontroli stanu obudowy szybów za pomocą wideorejestracji (filmowania) wraz z opracowaniem sprawozdań
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelBadanie drgań wież szybowych
BeschreibungBadanie drgań wież szybowych
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelBadanie wentylatora głównego przewietrzania po przepracowaniu 10000h zgodnie z zapisami DTR
BeschreibungBadanie wentylatora głównego przewietrzania po przepracowaniu 10000h zgodnie z zapisami DTR
Interne KennungZadanie nr 7