620934-2026 - Planung
Lettland – Bauarbeiten – Kroņu ielas pārbūve no Enkuru ielas līdz Medņu ielai, Ventspilī
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kroņu ielas pārbūve no Enkuru ielas līdz Medņu ielai, Ventspilī
Beschreibung: Kroņu ielas pārbūve no Enkuru ielas līdz Medņu ielai, Ventspilī
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten