2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego do kwoty 12.000.000,00 zł (słownie: dwanaście milionów złotych) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Nyskiego na 2025 rok
Beschreibung: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego do kwoty 12.000.000,00 zł (słownie: dwanaście milionów złotych.) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Nyskiego na 2025 rok Wykorzystanie kredytu następować będzie w walucie polskiej w transzach, których liczba, wysokość oraz terminy będą uzależnione od potrzeb Powiatu Nyskiego, na podstawie pisemnej dyspozycji wypłaty składanej przez Powiat Nyski na 5 dni roboczych przed uruchomieniem środków. Karencja w spłacie rat kredytu trwa do 29 czerwca 2026r. Spłata kapitału następować będzie w okresach półrocznych. Termin spłaty pierwszej raty kapitału kredytu ustala się na dzień 30.06.2026r. Spłata kapitału nastąpi w latach 2026-2041 w następujących kwotach: 1) w 2026 roku 100 000,00 zł, 2) w 2027 roku 100 000,00 zł, 3) w 2028 roku 100 00000 zł, 4) w 2029 roku 100 000,00 zł, 5) w 2030 roku 100 000,00 zł, 6) w 2031 roku 500 000,00 zł, 7) w 2032 roku 500 000,00 zł, 8) w 2033 roku 500 000,00 zł, 9) w 2034 roku 1 500 000,00 zł, 10) w 2035 roku 1 500 000,00 zł, 11) w 2036 roku 1 500 000,00 zł, 12) w 2037 roku 1 500 000,00 zł, 13) w 2038 roku 1 000 000,00 zł, 14) w 2039 roku 1 000 000,00 zł, 15) w 2040 roku 1 000 000,00 zł, 16) w 2041 roku 1 000 000,00 zł,
Interne Kennung: ZP.272.2.32.2025.KM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001