2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa switchy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych w postaci przełączników (switch’y) z dodatkowymi modułami. 2. Miejsce dostaw: siedziba Zamawiającego przy al. Krakowskiej 110/114, 02-256 Warszawa. 3. Przedmiot zamówienia określają załączniki nr 1a i 1b do SWZ oraz załącznik nr 4 do SWZ – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZP.26.150.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych w postaci przełączników (switch’y) z dodatkowymi modułami.