2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktinformatiebijeenkomst HWBP-project Dijkversterking De Groene Dijk Wetterskip Fryslân
Beschreibung: Marktinformatiebijeenkomst HWBP-project Dijkversterking De Groene Dijk Wetterskip Fryslân. Dinsdag 6 oktober 2026 organiseert Wetterskip Fryslân een marktinformatiebijeenkomst voor het dijkversterkingsproject De Groene Dijk. Het doel van de bijeenkomst is tweeledig. Enerzijds wordt er informatie verstrekt over de huidige status van het project, de belangrijkste projectkenmerken, de planning van de aanbestedingsprocedure evenals de opzet van de aanbestedingsprocedure. Anderzijds wordt de markt geconsulteerd op een aantal onderwerpen met betrekking tot de aanbestedingsfase. De informatiebijeenkomst vindt plaats op de Energiecampus Leeuwarden (Ynduksjewei 4, 8914 CA). De inloop is vanaf 9:30. Het programma duurt van 10:00 tot uiterlijk 12:00. Na afloop staat er een lunch klaar in de vorm van een lunchpakket. Bent u geïnteresseerd dan kunt u zich tot uiterlijk 29 september a.s. aanmelden bij mevr. A. de Vries via het volgende mailadres: adevries1@wetterskip.frl. Volgt tijdens de marktinformatiebijeenkomst.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45243510 Uferbau, 45246200 Flussuferbefestigungsarbeiten, 45246410 Wartung von Hochwasserschutzanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Marktinformatiebijeenkomst HWBP-project Dijkversterking De Groene Dijk Wetterskip Fryslân. Dinsdag 6 oktober 2026 organiseert Wetterskip Fryslân een marktinformatiebijeenkomst voor het dijkversterkingsproject De Groene Dijk. Het doel van de bijeenkomst is tweeledig. Enerzijds wordt er informatie verstrekt over de huidige status van het project, de belangrijkste projectkenmerken, de planning van de aanbestedingsprocedure evenals de opzet van de aanbestedingsprocedure. Anderzijds wordt de markt geconsulteerd op een aantal onderwerpen met betrekking tot de aanbestedingsfase. De informatiebijeenkomst vindt plaats op de Energiecampus Leeuwarden (Ynduksjewei 4, 8914 CA). De inloop is vanaf 9:30. Het programma duurt van 10:00 tot uiterlijk 12:00. Na afloop staat er een lunch klaar in de vorm van een lunchpakket. Bent u geïnteresseerd dan kunt u zich tot uiterlijk 29 september a.s. aanmelden bij mevr. A. de Vries via het volgende mailadres: adevries1@wetterskip.frl.
Interne Kennung: 1