2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raads- en bestuurlijk informatiesysteem
Beschreibung: De gemeenteraden, colleges en ambtelijke ondersteuning van Capelle- en Krimpen aan den IJssel willen met deze aanbesteding een raadsinformatiesysteem (RIS), bestuurlijk informatiesysteem (BIS) en papierloze vergaderoplossing inkopen. Het gaat om een SaaS-oplossing. Een exacte omschrijving van de te leveren oplossing is opgenomen in het Programma van Eisen en Wensen (PvEW). De oplossing is bedoeld voor 2 gemeenten; Krimpen aan den IJssel en Capelle aan den IJssel.
Interne Kennung: GR 2025.014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie A Digitaal Ondertekenen Optie B Extra encoder voor een vergaderzaal Optie C Koppelen met het VMS van het AV systeem op basis van MVI voor Capelle