2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb własnych instalacji OZE Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z obowiązkiem zakupu wytworzonej w nich energii, usługą bilansowania handlowego i raportowaniem REMIT w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb własnych instalacji OZE Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z obowiązkiem zakupu wytworzonej w nich energii, usługą bilansowania handlowego i raportowaniem REMIT w 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: KAP.2710.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji w następujący sposób: Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu dostaw energii elektrycznej w następującym zakresie: zwiększenie do 20% wartości zamówienia podstawowego, wynikającej z Formularza asortymentowo-cenowego (Załącznik nr 1 do SWZ). 2. Prawo opcji dla ww. okoliczności, realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe 3. Szczegółowe informacje i zasady skorzystania z prawa opcji zawarte zostały w § 8 Wzoru umowy (Załącznik nr 9 do SWZ) oraz w § 8 (Załącznik nr 10 do SWZ).