See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 104 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 104 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie 2. Obowiązki Wykonawcy : • Dostawa i transport • Rozładunek i wnoszenie do pomieszczeń magazynowych. 2.1. Produkty farmaceutyczne muszą mieć co najmniej 12 miesięczny okres ważności licząc od momentu ich dostarczenia do siedziby Zamawiającego. Dopuszcza się dostarczenie produktów z krótszym terminem tylko za każdorazową zgodą upoważnionego przedstawiciela Zamawiającego. 2.2. W każdym z pakietów dopuszcza się stosowanie leków równoważnych tj. preparatu o identycznym składzie substancji czynnych, dawce oraz postaci leku (fiolka, ampułka, aerozol, substancja sucha. Itp.) Preparat musi posiadać identyczne wskazania do zastosowania jak preparat wyszczególniony w specyfikacji przedmiotowej. 2.3. W przypadku, gdy oferowane opakowanie leku zawiera inną ilość jednostek (tabletek, ampułek, itp.). Wykonawca zobowiązany jest do przeliczenia ilości opakowań. Jeżeli po przeliczeniu otrzymana zostanie niepełna ilość opakowań – oferowaną ilość należy zaokrąglić w górę. 2.4. W przypadku braku oferowanego preparatu na rynku Wykonawca jest zobowiązany do zastąpienia go lekiem synonimowym w cenie nie wyższej niż cena przetargowa (po konsultacji z Kierownikiem Działu Farmacji Szpitalnej). Jeżeli opakowanie leku synonimowego zawiera inną ilość jednostek (np. tabletek, ampułek, itp.), należy przeliczyć jego cenę tak, aby cena 1 jednostki (tabletki, ampułki, itp.) w opakowaniu była nie wyższa niż cena 1 jednostki wg umowy przetargowej. 2.5. Jeżeli dostarczenie preparatu równoważnego nie jest możliwe lub niemożliwe jest dostarczenie brakującego leku w ciągu 48 godzin, Wykonawca jest zobowiązany do wystawienia pisemnej noty (która będzie podstawą do zakupu leku w innej hurtowni farmaceutycznej) oraz do pokrycia różnicy w kosztach zakupu. 2.6. Opakowania transportowe leków wymagających przechowywania w chłodnym miejscu (2-8 stopni C) powinny być oznaczone, a wewnątrz opakowania wymagane jest umieszczenie jednorazowego wskaźnika temperatury, umożliwiającego potwierdzenie właściwych warunków transportu. 2.7. W przypadku, gdy w trakcie trwania postępowania przetargowego wymagany przez Zamawiającego lek nie jest produkowany, w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ należy podać ostatnią cenę sprzedaży oraz zaznaczyć odpowiednią informację. 2.8. Dopuszcza się możliwość zamiany postaci leku z: -kapsułek na tabletki, z tabletek na tabletki powlekane lub kapsułki i odwrotnie - fiolki na ampułki lub ampułko-strzykawki i odwrotnie
Vorherige Bekanntmachung: 201784-2026
Interne Kennung: 5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43
Beschreibung: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 Formularz asortymentowo -cenowy
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 64