See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie Modeli Sztucznej Inteligencji (SI) analizujących dane obrazowe (DICOM) i dostarczających wyniki działania wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) oraz przeprowadzeniem instruktaży stanowiskowych i wsparciem użytkowników w zakresie możliwości wykorzystania dostarczanych Modeli SI w ramach projektu “e-Zdrowie KPO”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie Modeli Sztucznej Inteligencji (SI) analizujących dane obrazowe (DICOM) i dostarczających wyniki działania wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) oraz przeprowadzeniem instruktaży stanowiskowych i wsparciem użytkowników w zakresie możliwości wykorzystania dostarczanych Modeli SI w ramach projektu “e-Zdrowie KPO”, w tym: - część zamówienia nr I – Model SI do wykrywania patologii w Tomografii Komputerowej klatki piersiowej; - część zamówienia nr II – Model SI do wykrywania zmian niedokrwiennych i krwotocznych w badaniach obrazowych mózgu; - część zamówienia nr III – Model SI do diagnostyki zmian pourazowych układu kostnego w badaniach radiologii klasycznej (RTG); - część zamówienia nr IV – Model SI do wykrywania zmian nowotworowych piersi (Mammografia); - część zamówienia nr V – Model SI do wykrywania zmian patologicznych w RTG klatki piersiowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – dla każdej z części zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 120234-2026
Interne Kennung: ZPRZ.270.240.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 33100000 Medizinische Geräte, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie komponentów oprogramowania dla Platformy Usług Inteligentnych (PUI), obejmująca System integracyjno-orkiestracyjny w ramach projektu „e-Zdrowie KPO” - część zamówienia nr I – Model SI do wykrywania patologii w Tomografii Komputerowej klatki piersiowej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie Modeli Sztucznej Inteligencji (SI) analizujących dane obrazowe (DICOM) i dostarczających wyniki działania wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) oraz przeprowadzeniem instruktaży stanowiskowych i wsparciem użytkowników w zakresie możliwości wykorzystania dostarczanych Modeli SI w ramach projektu “e-Zdrowie KPO”, - część zamówienia nr I – Model SI do wykrywania patologii w Tomografii Komputerowej klatki piersiowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – dla każdej z części zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZPRZ.270.240.2025 - część I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie komponentów oprogramowania dla Platformy Usług Inteligentnych (PUI), obejmująca System integracyjno-orkiestracyjny w ramach projektu „e-Zdrowie KPO” - - część zamówienia nr II – Model SI do wykrywania zmian niedokrwiennych i krwotocznych w badaniach obrazowych mózgu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie Modeli Sztucznej Inteligencji (SI) analizujących dane obrazowe (DICOM) i dostarczających wyniki działania wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) oraz przeprowadzeniem instruktaży stanowiskowych i wsparciem użytkowników w zakresie możliwości wykorzystania dostarczanych Modeli SI w ramach projektu “e-Zdrowie KPO” - część zamówienia nr II – Model SI do wykrywania zmian niedokrwiennych i krwotocznych w badaniach obrazowych mózgu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – dla każdej z części zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZPRZ.270.240.2025 - część II
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie komponentów oprogramowania dla Platformy Usług Inteligentnych (PUI), obejmująca System integracyjno-orkiestracyjny w ramach projektu „e-Zdrowie KPO” - część zamówienia nr IV – Model SI do wykrywania zmian nowotworowych piersi (Mammografia).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie Modeli Sztucznej Inteligencji (SI) analizujących dane obrazowe (DICOM) i dostarczających wyniki działania wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) oraz przeprowadzeniem instruktaży stanowiskowych i wsparciem użytkowników w zakresie możliwości wykorzystania dostarczanych Modeli SI w ramach projektu “e-Zdrowie KPO”, w tym: - część zamówienia nr IV – Model SI do wykrywania zmian nowotworowych piersi (Mammografia). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – dla każdej z części zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZPRZ.270.240.2025 - część IV
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie komponentów oprogramowania dla Platformy Usług Inteligentnych (PUI), obejmująca System integracyjno-orkiestracyjny w ramach projektu „e-Zdrowie KPO” - część zamówienia nr V – Model SI do wykrywania zmian patologicznych w RTG klatki piersiowej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie Modeli Sztucznej Inteligencji (SI) analizujących dane obrazowe (DICOM) i dostarczających wyniki działania wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) oraz przeprowadzeniem instruktaży stanowiskowych i wsparciem użytkowników w zakresie możliwości wykorzystania dostarczanych Modeli SI w ramach projektu “e-Zdrowie KPO”, w tym: - część zamówienia nr V – Model SI do wykrywania zmian patologicznych w RTG klatki piersiowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – dla każdej z części zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZPRZ.270.240.2025 - część V