See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Urologii Ogólnej i Onkologicznej na okres 24 miesięcy- znak sprawy Z/88/PN/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Urologii Ogólnej I Onkologicznej (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 1: Dostawy zestawów do przezskórnej nefrostomii metodą dwuetapową typu two step, Zadanie nr 2: Dostawy zestawów do przezskórnej nefrostomii metodą jednostopniową Zadanie nr 3: Dostawy urologicznych płaszczy moczowodowych; Zadanie nr 4: Dostawy drenów urologicznych do pomp płuczących kompatybilne z pompą płuczącą PV-5201U firmy Vimex Endoscopy, będącej w posiadaniu Zamawiającego, Zadanie nr 5: Dostawy zestawów jednorazowych do ureterorenoskopii; Zadanie nr 6: Dostawy protez jądra, Zadanie nr 7: Dostawy asortymentu jednorazowego zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: Z/88/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczne jest zachowanie ciągłości przeprowadzanych zabiegów ratujących zdrowie i życie pacjentów. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141240 Katheterzubehör, 33184100 Chirurgische Implantate, 33141640 Dränvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawy zestawów do przezskórnej nefrostomii metodą dwuetapową typu two step,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Urologii Ogólnej I Onkologicznej (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 1: Dostawy zestawów do przezskórnej nefrostomii metodą dwuetapową typu two step, Zadanie nr 2: Dostawy zestawów do przezskórnej nefrostomii metodą jednostopniową Zadanie nr 3: Dostawy urologicznych płaszczy moczowodowych; Zadanie nr 4: Dostawy drenów urologicznych do pomp płuczących kompatybilne z pompą płuczącą PV-5201U firmy Vimex Endoscopy, będącej w posiadaniu Zamawiającego, Zadanie nr 5: Dostawy zestawów jednorazowych do ureterorenoskopii; Zadanie nr 6: Dostawy protez jądra, Zadanie nr 7: Dostawy asortymentu jednorazowego zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) tj.: opcji ilościowej polegającej na możliwości zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem umowy względem ilości podanych w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość zest. (zakres podstawowy)” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość zest. (prawo opcji)”. 2. Możliwość skorzystania z opcji jest jedynie prawem Zamawiającego i nie stanowi dla Zamawiającego wiążącego zobowiązania. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem, w szczególności: 1) gdy wymagać tego będzie prawidłowa, ciągła i nieprzerwana realizacja zadań Zamawiającego polegających na udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w tym zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczenia medycznego pacjentów; 2) w przypadku zwiększonego zapotrzebowania Zamawiającego na dany asortyment wynikającego z nieprzewidzianego wzrostu liczby pacjentów, liczby hospitalizacji lub procedur medycznych; 3) w przypadku realizacji przez Zamawiającego nowych lub rozszerzonych procedur medycznych tj. gdy Zamawiający rozpocznie wykonywanie nowych świadczeń medycznych lub zwiększy liczbę wykonywanych procedur, co wymaga zwiększonych ilości asortymentu objętego przedmiotem umowy; 4) w przypadku wystąpienia sytuacji nagłych, kryzysowych lub zdarzeń o charakterze epidemicznym, które generują zwiększone zapotrzebowanie na asortyment objęty przedmiotem umowy; 5) w przypadku wzrostu zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy wynikającego z decyzji lub zezwoleń określonych organów, w szczególności NFZ, Ministerstwa Zdrowia, konsultantów krajowych/wojewódzkich itp., które wprowadzają określone standardy lub obowiązki; 6) w przypadku, gdy wystąpi konieczność zwiększenia stanów magazynowych Zamawiającego lub utrzymywania podwyższonego poziomu zapasów asortymentu objętego przedmiotem umowy celem zapobieżenia ryzyku przerwania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych m.in. w związku z ryzykiem przerw w dostawach, ryzykiem opóźnień logistycznych, problemami z dostępnością asortymentu; 7) w przypadku, gdy ze względów organizacyjnych lub technicznych zaistnieje potrzeba zwiększenia intensywności wykorzystania asortymentu objętego przedmiotem umowy np. na skutek planowanego zwiększenia liczby zabiegów, zmiany organizacji pracy oddziałów lub uruchomienia przez Zamawiającego nowych oddziałów/jednostek, przekształcenia oddziału, uruchomienia dodatkowych łóżek, zwiększenia liczby stanowisk zabiegowych, realizacji projektów medycznych lub programów zdrowotnych; 8) w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy ze względu na realizację projektów finansowanych ze środków zewnętrznych np. grantów lub programów krajowych, unijnych, które generują dodatkowe procedury i zużycie asortymentu; 9) w innych przypadkach, niż przewidziane powyżej, wynikających z okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w wyniku którego została zawarta niniejsza umowa. 3. Prawo opcji ilościowej może być realizowane przez Zamawiającego częściowo. 4. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania w całości ilości asortymentu przewidzianego w zakresie opcjonalnym. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie będzie wymagało sporządzenia aneksu do umowy. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w dowolnym momencie obowiązywania umowy poprzez złożenie Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej na adres Wykonawcy wskazany w komparycji niniejszej Umowy, w formie elektronicznej w rozumieniu art. 781 k.c., lub w formie dokumentowej za pośrednictwem poczty elektronicznej na następujący adres e-mail Wykonawcy, jednak nie później niż na 30 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy. W oświadczeniu, o którym mowa powyżej Zamawiający wskaże każdorazowo rodzaj i ilość asortymentu, który zamierza nabyć w ramach prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia w powyższym terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje ze skorzystania z prawa opcji. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy za zwiększoną ilość towaru zostanie ustalone na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawy zestawów do przezskórnej nefrostomii metodą jednostopniową
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawy urologicznych płaszczy moczowodowych
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Dostawy drenów urologicznych do pomp płuczących kompatybilne z pompą płuczącą PV-5201U firmy Vimex Endoscopy, będącej w posiadaniu Zamawiającego,
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Dostawy zestawów jednorazowych do ureterorenoskopii
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Dostawy protez jądra
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Dostawy asortymentu jednorazowego
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel