See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU DE FURNIZARE Consumabile Medicale necesare Unitatii de Primiri Urgente/ATI necesare pentru unitatea sanitara SJU "Dr. Pompei Samarian" Calarasi, conform caiet de sarcini atasat in SEAP
Beschreibung: ACORD CADRU DE FURNIZARE Consumabile Medicale necesare Unitatii de Primiri Urgente, conform caiet de sarcini atasat in SEAP Autoritatea Contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 20 zile
Interne Kennung: 3233078_2024_PAAPD1516763
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot nr. 1 INTUBATIE SI RESUSCITARE, conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: Lot nr. 1 INTUBATIE SI RESUSCITARE, conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot nr. 2 MONITORIZARE PACIENT, conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: Lot nr. 2 MONITORIZARE PACIENT conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot nr.3 IMOBILIZARE SI PRIM AJUTOR IN URGENTA, conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: Lot nr.3 IMOBILIZARE SI PRIM AJUTOR IN URGENTA conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot.nr. 4 PANSAMENTE SI MATERIALE CONSUMABILE DE FIXARE AUTOADEZIVE, conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: Lot.nr. 4 PANSAMENTE SI MATERIALE CONSUMABILE DE FIXARE AUTOADEZIVE conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot.nr. 5 PANSAMENTE INTERVENTIE ARSURI, conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: Lot.nr. 5 PANSAMENTE INTERVENTIE ARSURI conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Lot.nr. 6 MATERIAL MOALE, conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: Lot.nr. 6 MATERIAL MOALE conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Lot.nr. 7 IGIENA IN URGENTA conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: Lot.nr. 7 IGIENA IN URGENTA conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: LOT nr.8 TRUSE STERILE PENTRU INTERVENTII SPECIFICE conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: LOT nr.8 TRUSE STERILE PENTRU INTERVENTII SPECIFICE conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: LOT nr.9 ETICHETE AUTOADEZIVE PENTRU MEDICAMENTE conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: Lot nr. 9 ETICHETE AUTOADEZIVE PENTRU MEDICAMENTE conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Lot nr. 10 CONSUMABILE MACERABILE REZIDUURI BIOLOGICE PACIENT conform caiet de sacini atasat in SEAP
Beschreibung: Lot nr. 10 CONSUMABILE MACERABILE REZIDUURI BIOLOGICE PACIENT conform caiet de sacini atasat in SEAP. Cantitatile maxime/ minime ale acordului cadru sunt precizate in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 10