See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych - 7 części
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych - 7 części
Vorherige Bekanntmachung: 509219-2026
Interne Kennung: DZ-SZPZ.261.48.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Leki niezbędne do zapewnienia obowiązujących terapii, leki na ratunek życia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Voriconazolum fiol.
Beschreibung: Część 1 - Voriconazolum fiol.
Interne Kennung: Część 1 - Voriconazolum fiol.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Lopinawir 200mg + Rytonawir 50mg
Beschreibung: Część 2 - Lopinawir 200mg + Rytonawir 50mg
Interne Kennung: Część 2 - Lopinawir 200mg + Rytonawir 50mg
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Mitoxantronum
Beschreibung: Część 3 - Mitoxantronum
Interne Kennung: Część 3 - Mitoxantronum
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Amphotericinum B liposomalna 50mg
Beschreibung: Część 4 - Amphotericinum B liposomalna 50mg
Interne Kennung: Część 4 - Amphotericinum B liposomalna 50mg
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Surowce do receptury
Beschreibung: Część 5 - Surowce do receptury
Interne Kennung: Część 5 - Surowce do receptury
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Amphotericinum B zawiesina doustna (Import Docelowy)
Beschreibung: Część 6 - Amphotericinum B zawiesina doustna (Import Docelowy)
Interne Kennung: Część 6 - Amphotericinum B zawiesina doustna (Import Docelowy)
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Hyaluronidase, Dimethyl sulfoxide (Import Docelowy)
Beschreibung: Część 7 - Hyaluronidase, Dimethyl sulfoxide (Import Docelowy)
Interne Kennung: Część 7 - Hyaluronidase, Dimethyl sulfoxide (Import Docelowy)