2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonania dokumentacji projektowej ul. Fortecznej, ul. Na Skarpie, ul. Kadetów, ul. Szpitalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Wykonania dokumentacji projektowej ul. Fortecznej, ul. Na Skarpie, ul. Kadetów, ul. Szpitalnej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych i podzielił zamówienie na trzy odrębne części
Interne Kennung: WPI.271.1.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa ul. Fortecznej i ul. Na Skarpie w Nowym Dworze Mazowieckim”
Beschreibung: Część 1 zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej ul. Fortecznej i ul. Na Skarpie w Nowym Dworze Mazowieckim. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej nr 240480W - ul. Fortecznej o długości ok. 270 m oraz drogi gminnej nr 240801W – ul. Na Skarpie o długości ok. 160 m. Projektowana droga przebiega przez teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, na działkach nr ew. 1/21, 16/4, 16/3, 14, 10/1, 11/1, 6/3, 6/4, 7, 5/1, 3/1, 4/1, 8, 9/1 obręb 0007 2-06 w Nowym Dworze Mazowieckim. Teren jest objęty ochroną Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 1 zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa ul. Kadetów w Nowym Dworze Mazowieckim”
Beschreibung: Część 2 zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej ul. Kadetów w Nowym Dworze Mazowieckim. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej nr 240834W - ul. Kadetów o długości ok. 160 m. Projektowana droga przebiega przez teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, na działkach nr ew. 33, 28/4, 19, 28/5, 32/1 obręb 0014 3-08 w Nowym Dworze Mazowieckim. Teren jest objęty ochroną Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 1 znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa ul. Szpitalnej w Nowym Dworze Mazowieckim”
Beschreibung: Część 3 zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej ul. Szpitalnej w Nowym Dworze Mazowieckim. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy odcinka drogi gminnej nr 240826W - ul. Szpitalnej o długości ok. 400 m od drogi wewnętrznej (dz. nr ew. 22 obręb 0014 3-08) do ul. Chałubińskiego. Projektowana droga przebiega przez teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowe na działkach nr ew. 6, 30 obręb 0014 3-08, oraz 3, 1/7 obręb 0011 3-05 w Nowym Dworze Mazowieckim. Teren jest objęty ochroną Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 1 znajduje się w załączniku nr 1C do SWZ
Interne Kennung: Część 3