621021-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kleinbusse – Rámcová dohoda na dodávky osobních silničních vozidel M1 – mikrobusy s pohonem 4x2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky osobních silničních vozidel M1 – mikrobusy s pohonem 4x2
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky osobních silničních vozidel M1 – mikrobusů s pohonem 4x2 (dále také „vozidla“ nebo „automobily“). Vozidla jsou určená jako běžná referentská vozidla pro zajištění běžného provozu. Předpokládaný počet vozidel je 12 kusů.
Interne KennungMV-2202/VZ-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSmyslem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou definované v rámcové dohodě.