621025-2026 - Ergebnis
Tschechien – Landwirtschaftsmaschinen – Nákup traktoru na školní statek Měšice I.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup traktoru na školní statek Měšice I.
BeschreibungPředmětem zakázky je pořízení nového traktoru, který bude sloužit k zajištění praktické výuky žáků na školním statku. Financování tohoto nákupu je zajištěno kombinací dvou zdrojů. Část nákladů pokryje dotace z programu Ministerstva zemědělství na podporu Center odborné přípravy (COP). Zbývající část finančních prostředků pak organizace doplatí z vlastních zdrojů. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci. Přesná specifikace dodávky je specifikována v příloze č. 4 Technická specifikace.
Interne KennungOVZS 70541/2026/klte
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
LosLOT-0001